מתוך פרוטפוליו הסטודיותוכן מקצועי

סינמדיה בווגאס: הצלחה משותפת

בחודש אפריל 2022 התקיים כנס ה-NAB Show, כנס שנתי המופק על ידי האיגוד הלאומי של גופי השידור האמריקאים והוא מתקיים במרכז הכנסים של לאס וגאס (נבאדה) החל משנת 1991. כנס זה הוא המיצג הגדול ביותר בתחום המדיה, הבידור והטכנולוגיה במגוון של סביבות: שידורי טלויזיה, רדיו, הפקה ופוסט הפקה, חדשות, סטרימינג, טלוויזיה בכבלים ובלווין, שחזורי סרטים, אחסון וניהול דאטא, הגנת סייבר ועוד. הכנס בשנת 2022 התקיים לאחר שנתיים של ביטוליו בעקבות מגפת הקורונה, ונרשמו אליו כ-50 אלף מוזמנים מכל רחבי העולם.

השנה החליטה חברת סינמדיה לקחה חלק פעיל ומשמעותי בכנס. סינמדיה, שקווי מוצריה בעברה היו שייכים לחברת Cisco, היא ספקית טכנולוגיה שבסיסה יושב באנגליה ומוצריה מכסים הפצה ואספקת תוכן, עיבוד וידאו, פרסום מתקדם, פתרונות פס רחב ואבטחת שידורים.

הסטודיו שלנו, החל את העבודה המשותפת עם סינמדיה בשנת 2020, ואנו שמחים ללוות את צוותי המוצר עד היום במגוון פרויקטים, פלטפורמות ומוצרים. הסטודיו עובד עם סינימדיה במגוון של פרויקטים, החל מאיפיון מוצרים חדשים ושיפור ושדרוג מוצרים קיימים, דרך יצירת עיצובים מותאמי מותג וכלה בליווי של צוותי הפיתוח.

בכנס זה לקחה חלק ההנהלה הבכירה במספר של דיונים היקפיים בנושאי הגנת סייבר בשידורי פיראטיים וכן בעולם הפרסום הממוקד. בתא W10113 הציגה סינמדיה את מיטב מוצריה שפותחו על ידה.

Clarissa – מערכת לניהול עסקים
CSFEye- מערכת לאיתור וחסימת שידורים פיראטיים

מוצרים אלו, ששמחנו להיות לקחת חלק משמעותי בתהליך האפיון והעיצוב, קיבלו בכנס תשבוחות רבות מעמיתים וממקבילים בשוק, בדגש על חוויית המשתמש המעולה. הכנס הביא את החברה לקפיצת מדרגה משמעותית ולהזדמנויות שטרם הופיעו לפניה קודם לכן. מתוך כל אלו, העבודה שלנו עם סינימדיה הרחיבה את אופקיה ונכנסנו ליותר ויותר פרויקטים ומוצרים.

צוות הסטודיו מבקר בסינימדיה

צוות הסטודיו, בפגישת עבודה במשרדי סינימדיה בירושלים, ברקע אחת ממערכות הסייבר אותה אפיינו ועיצבנו עבור הלקוח. אל דאגה המידע בדשבורד אינו אמיתי (;

כדי להכיר קצת את התהליכים אותם אנחנו עוברים עם החברות שונות, אנא כנסו לעמוד תהליכי אפיון ועיצוב

מתעניינים בכנס ה-NAB? כנסו לאתר הכנס וקראו עליו

פוסטים נוספים שאולי יוכלו לענין…