נעים להכיר (: אודי סלנט
מנהל הסטודיו, ומוביל תחום האפיון והעיצוב

מומחה באסטרטגית דיגיטלית, חווית משתמש (UX) ופיתוח מוצרים דיגיטליים, +20 שנים בתחום.

סלנט יועץ ומלווה סטארטאפים ויזמים, חברות הייטק וארגונים ביצירת אסטרטגיה דיגיטלית, תכנון ואפיון שירותים ומוצרים דיגיטליים, אפליקציות ואתרי אינטרנט, אתרי מסחר  אלקטרוני ומערכות ניהול, ניטור שליטה ובקרה.
כמו כן, מלווה סטארטאפים כמנטור (בהתנדבות) בחממות טכנולוגיות מובילות בארץ כגון  Impact  8200  (החממה החברתית של 8200) ו Google Launch Pad- העולמי.

כיום (החל משנת 2018) מלמד קורסי UX, בפקולטה לתקשורת באוניברסיטת רייכמן (המרכז הבינתחומי הרצליה). קודם לכן, לימד במשך חמש שנים (2014-2018) בפקולטה לעיצוב במכון הטכנולוגי חולון (HIT), והקים את שם את מסלול ההתמחות של UX עבור מעצבים. בעבר גם לימד ופיתח עבור המרכז האקדמי רופין (הפקולטה לניהול) ומכללת ג'ון ברייס, תכניות לימודים מגוונות בתחומים כגון ממשק משתמש, אפיון אתרים וניהול דיגיטל.

בשנת 2016, יצא לדרך חדשה כעצמאי והקים את סטודיו סלנט איי די, המונה כיום כ-15 עובדות ועובדים. החברה מתמחה בשירותי אפיון ומחקר, עיצוב ממשקי משתמש, מערכות דיגיטליות וניהול מוצר. סיוע בגיוסים והשמת עובדים ומיקור חוץ בתחומים אלו וכן סדנאות מקצועיות לחברות וארגונים.

כיום, את רוב מרצו סלנט משקיע בסטודיו כמנהל מקצועי, בעבודה עם חברות הייטק, סטארטאפים במגוון תחומי תוכן כגון פינקטק, הגנת סייבר, מערכות ניהול (SAAS), IOT, רובוטיקה, ועוד מגוון רחב של תחומי בהם הסטודיו מסייע בהצלחה באפיון ועיצוב של מערכות מתקדמות.

ניסיון מקצועי

במשך כארבע שנים (2013-2016) ניהל סלנט את אתר דפי זהב בקבוצת זאפ כמנהל אגף מוצרים וחווית משתמש. במסגרת תפקידו הוביל את האתר לקפיצת מדרגה משמעותית בסל המוצרים לעסקים וכן ובהפיכת האתר רלוונטי לגולשים בחיפוש עסקים. כמו כן, פעל להתוות אסטרטגיה אשר תומכת מעבר לפתרונות לעסקים ולגולשים גם בתחום ה SEO-ובכך הביא לצמיחה של עשרות אחוזים בתנועת הגולשים לאתר ובהתאם הגברת התועלות לעסקים ולמפרסמים באתר.

קודם לכן שימש במשך כשנתיים (2011-2013) כאחראי על ניהול המוצר ותחום חוויית המשתמש בסטארט-אפ  Duda  שמפתח טכנולוגיה לניהול אתרי אינטרנט, המערכת שאפיין והוביל משמשת מיליוני גולשים מידי יום וכן הייתה מועמדת לפרס ה Webby Awards היוקרתי לשנת 2014 בקטגורית Web Services & Applications .

במשך שש שנים (2005-2011) הוביל סלנט את תחום האינטרנט וחוויית המשתמש בחברת פלאפון, וכן ניהל את אתר האינטרנט והשירות העצמי שלה. סלנט התמחה בתיעול פניות למוקדי השירות הטלפונים והנגשת שירותים עצמאיים בערוץ הדיגיטלי ללקוחות החברה. עם השקת ה-iPhone בישראל, הוביל את פרויקט המוצרים והאפליקציות בחברה עבור המכשיר החדש. תחת ניהולו זכה האתר בפרסי האתר המצטיין (שלוש פעמים!) בקטגורית תקשורת וסלולר בתחרות Webi Awards הישראלית מקבוצת אנשים ומחשבים.

קודם לכן שימש במשך שש שנים (2000-2006) ארט דירקטור בכיר באינטרנט דפי זהב, הוביל את תחום עיצוב המוצרים והיה אחראי על אפיון קו המוצרים הדיגיטליים ואתר האינטרנט שהשיקה החברה.

השכלה

בהשכלתו, סלנט הוא בעל תואר ראשון (בהצטיינות) בעיצוב והוראה טכנולוגית מהמכון הטכנולוגי חולון-HIT (שנת 2000)
תואר שני,  MBA  בהתמחות בחדשנות, יזמות וניהול טכנולוגיה מאוניברסיטת תל אביב (שנת 2012)

הרצאות נבחרות, זויות שונות בתחום חווית המשתמש (UX) עם נגיעות של Product

מבוא לחווית משתמש (Ux Fundamentals)
הרצאה בת שעה אשר מציגה את התחום המרתק שנקרא חווית משתמש (User Experience)
הרצאה הועברה ע"י אודי סלנט בפקולטה לניהול באוניברסיטת תל אביב, במסגרת המסלול לחדשנות ויזמות לתואר שני (MBA).

סודות יו איקס: מאחורי הקלעים של השקת האייפון בישראל
הרצאה של אודי סלנט, על ההיסטוריה של אפליקציות לסלולר ועל ההשקה של האייפון בישראל (בדגש על חברת פלאפון). ההרצאה התקיימה במסגרת מפגש של אתר "חוויית משתמש ישראל".

הרצאה במפגש UXI LIVE
האם יש דרך יעילה ואפקטיבית לתכנן אופק מקצועי לאנשי UX ו-UI במסגרת תפקידם הנוכחי, הצוות, הארגון? uxercise.me הוא סט מתודולגיות וכלים המאפשר למנהלים ליצור Road map ולנהל תוכנית התפתחות מקצועית אישית לנשות ואנשי UX ועיצוב.

מה עוד חוץ מקריירה?

אודי נשוי ואב ל-2 ג'ינג'ים (בת ובן), מתגורר בהרצליה, במקור מכפר סבא. משוגע על חתולים ומקפיד לסייע ולהתנדב בתור משפחת אומנה לגורי חתולים וכן סיוע וחילוץ לגורי חתולים שבמצוקה. חובב ספורט אתגרי לייט (בעיקר רכיבת אופני שטח וסקייטבורד), עדיין מוצא זמן למשחקי מחשב אי שם בלילות, ומקפיד לצפות בסדרות מד"ב, פעם גם קרא ספרים, היום כבר לא ): בתור תחביב הקים ומנהל, ועורך תוכן באתר www.sk8r.co.il פורטל הסקייטבורד הישראלי.

ניתן למצוא את אודי גם בסושיאל:

LinkedIn
Instagram
אודי סלנט - מומחה UX.UI

אני זוכר את הפרויקט הראשון שלי,כאילו זה היה אתמול: אפיון ועיצוב אפליקציה למכשירי  Palm Pilot אי שם בשנת 1998. ומאז…

10
שנות נסיון
500
פרויקטים
50
סטודנטים שלימד
50
חברות, ארגונים, סטארטאפים ומיזמים עימם עבד

מותגים נבחרים שעימם עבד

צוות הסטודיו ישמח לשמוע מכם 🤙 אתם מוזמנים לפנות אלינו בכל נושא בתחום ונשתדל לסייע