פלטפורמת פינטק במיטבה! Seegnature | Reach

לפרויקט הראשון שלי כעצמאי שמור מקום חם בלב 💝 מעשה שהיה כך היה:

באותה תקופה, אפריל 2016, הייתי ממש ימים ספורים לסיום התפקיד של כמנהל פלטפורמות בזאפ-דפי זהב, הגעתי לפגישה עם Yair Ravid ,ו -Erez Haim  במשרדי MindSpace בשדרות רוטשילד בתל אביב, סיפרתי להם מה עשיתי ולאן אני מכוון כעת כעצמאי. לקראת סיומה של הפגישה, שאלו  "אבל יש לך כבר פרויקטים כעצמאי?" "לא", עניתי,  "אבל אתם יכולים להיות הפרויקט הראשון שלי, אומנם אני עדיין עובד כשכיר, אבל אעבוד על הפרויקט שלכם במלוא המרץ בלילות ואני גם מבטיח שאהיה זמין במהלך היום לשיחות." לאחר הפגישה בעודי רוכב בחזרה על הסקייטבורד בשדרות רוטשילד, חשבתי לעצמי שהסיכוי נמוך שאקבל את הפרויקט, אבל קיוויתי שהכימיה הטובה שנוצרה בפגישה אכן תשפיע ותטה את הכף.

לשמחתי, לאחר כמה ימים, קיבלתי טלפון מהצוות שהם רוצים להתחיל לעבוד בשלב זה על משהו קטן כפיילוט, עמוד הבית שלהם, שכרגע לא משקף נאמנה את מה שהם רוצים להציג. משם המשכנו לאפיון מאתגר של חתימה חווית מובייל Web (לא אפליקציה) בתהליכי חתימה על מסמכים וחוזים ולסיום אפיינתי 2 מערכות ניהול עבור צוותי שירות ומידע, מערכת ראשונה המאפשרת לנהל במקביל לשיחה גם דיאלוג דיגיטלי על גבי חוזה והמערכת השניה מאפשרת ליצור חוזים לחתימה דיגיטלית. אלו מערכות מסוג B2B2C שאני מאוד אוהב לאפיין ולהתמודד עם האתגרים הרבים. בשלב העיצוב צירפתי שתי "מעצבות העל" שעבדו איתנו על הפרויקט המאתגר Helen Wix ו- Valeria Dorofeyev.

כבר עם השקת הפלטפורמה בממשק החדשה, נכחנו לגלות את איכויות הממשק והפוטנציאל העסקי, הצוות זכה בתוך כחודשיים בשתי תחרויות:

  1. בנובמבר 2016 במקום הראשון (מתוך 80 סטארטאפים) ובפרס כספי של כמליון דולר בתחרות סטארטאפים שאירגנה קרן JVP, כל הפרטים פה: www.crowdfundinsider.com/
  2. בדצמבר 2016, מקום ראשון (מתוך 40 סטארטאפים) בתחרות הסטארט-אפים בתחום הפינטק שאגנה חברת ישראכרט www.pc.co.il/it-news/231161

כיום Seegnature כבר נקראת Reach ולאחרונה סיימה גיוס מוצלח של 3.5 מליון דולר וכעת הם פועלים מהוואלי בקליפורניה. (כתבה אודות הגיוס האחרון:  www.calcalist.co.il )

הנה דוגמה לשילוב המעניין בין מובייל ודסקטופ במערכת מתוך סרטון הדרכה שהכין הצוות:

פוסטים נוספים שאולי יוכלו לענין…