הכירו את המערכת החדשה של Simplex

הכירו את Simplex 3D, פלטפורמת SaaS למידול ומיפוי ערים שפותחה ע"י סטארטאפ ישראלי, במטרה לשפר ולדייק משמעותית את הליכי התכנון העירוני. הפרויקט נוצר יחד עם חברת Eagle Eye 3D באזור מינסוטה שבארה"ב, ובו נערכו צילומי אוויר ויצירת תשתית עבודה תלת ממדית מדויקת שמנגישה סט כלים טכנולוגי מתקדם בעזרת Ai שיאפשר לגופי ממשלתיים ובטחוניים, ולבעלי מקצוע בתחום הנדל"ן, לרבות מתכנני ערים ואדריכלים, ניתוח מרחבי מדויק הכולל גם תחזית לכמה שנים קדימה.
המערכת עתידה לשפר את תהליכי קבלת ההחלטות ושיתוף הפעולה בין הגורמים השונים וליצור זרימת עבודה מקיפה, מדויקת ונוחה.

בסרטון מוצגת מערכת Simplex 3D – הפלטפורמה המתקדמת בעולם לתכנון והקשר עירוני בתלת מימד לשמאים

קצת על חברת Simplex, ומי עומד מאחורי הטכנולוגיות?

סימפלקס התחילה משני חברי ילדות, שניהם בעלי דוקטורט ב-Geo-Information, שאיחדו כוחות ונכנסו ל-ICCV, תחרות ה-IEEE הבינלאומית הנחשקת ל-Computer Vision, זכו, הוסיפו לכוח עוד חבר ותיק, והקימו את Simplex.
שלושתם חולקים חזון משותף – לעצב מחדש את הדרך שבה המציאות המרחבית מובנת ונוצרת, תוך שימוש בכוח התלת מימד וה-Ai.

מסך שבו ניתן לדמות מבנה במפה ולהוסיף שכבות לפרויקט
מסך עם כלי העבודה של המערכת

המפגש שלנו עם Simplex

הסטודיו שלנו, סלנט איי די (Salant ID), החל את העבודה עם חברת Simplex בסוף שנת 2023. צוות סימפלקס הגיע עם חזון אינסופי וטכנולוגיות מתקדמות, במטרה לשדרג את המערכת ביכולות נוספות ולמקסם חווית השימוש בה. השדרוג כלל תכנון ואפיון נכון ומדויק יותר של המערכת ויכולותיה, התאמת המערכת למשתמשים השונים באופן יעיל ומדויק והתאמה לשפה עיצובית חדשה.

קצת משלבי העבודה שלנו –

  • ראשית ערכנו מספר מפגשים על מנת להכיר את המערכת, סקרנו את היעדים והיכולות הקיימות שלה, ערכנו מחקר וראיונות משתמשים על מנת להכיר את סוגי המשתמשים ולהתאים להם את המערכת.
    כחלק מהמטרות והאתגרים – להפחית את השימוש בcustumer support ולהתאים את המערכת גם למשתמשים עם מיומנות גבוהה וגם לכאלה עם רמה בסיסית.
  • מיפינו את ארכיטקטורת המידע והיכולות הטכנולוגיות שעתידות להתווסף למערכת בצורה שהיא תוכל להכיל אותם ועדיין להיות ממוקדת, שמישה ויעילה.
  • התחלנו לאפיין מסכים והתאמנו את העיצוב לשפה העיצובית החדשה של החברה.
  • ערכנו Light user testing – בנינו מעין prototype כדי לבחון כיצד המשתמשים עובדים עם המערכת, מה עובד טוב ומה אפשר לשפר ולהסיק מסקנות.
  • בעקבות המחקר הבנו שיש צורך גם בגרסת מובייל – גרסה רזה יותר שמכילה את הפיצ'רים המרכזיים.

המערכת המחודשת נמצאת כעת בפיתוח ומתוכננת לצאת לשוק בחודשים הקרובים, ולשמש גופים ממשלתיים, בטחונים, רשויות מקומיות, חברות נדל"ן ועוד..

על הפלטפורמה

Simplex מבוססת על צילום אווירי של מטרופולין מיניאפוליס-סנט פול ושל אזורים נוספים במינסוטה שבארה"ב. הפלטפורמה כוללת יכולות מתקדמות, ביניהן יבוא של מודלים אדריכליים, מדידות לינאריות ושטח מדויקות בטווח של 10 סנטימטרים, הדמיית צל ושמש בכל שעה ביום, יבוא שכבות וקטגוריות של תשתית כמו: סכמות ביוב, מצלמות תנועה, ומפות כבישים, ועוד.

כבר היום, החברה מספקת את המערכות המתקדמות שפיתחה לערים מהמובילות בעולם, בהן: רומא וערים נוספות באיטליה וגם יותר מ-100 ערים וישובים בישראל.

עבודה על פרויקט חדש, עם יצירה ומדידה של אלמנטים על גבי מפה של אזור הפרויקט

לכתבה על Simplex-
הסטרטאפ הישראלי שחוצה גבולות | וואלה, דצמבר 2023
צוות Simplex, אנחנו בSalant ID מצפים ומתרגשים לקראת השקת המערכת החדשה ותמיד פה לעזור ולהיות חלק מהעשייה והחזון שלכם!

גם לכן ולכם יש סטארטאפ בתחילת דרכו? תפנו אלינו ונביא גם אתכם ליעד הרצוי!

AI, architecture, B2B, dashboard, Managment system, real estate, real time data, Saas, startup, User experience

פוסטים נוספים שאולי יוכלו לענין…