הכי שמחים לגיוסי כספים מוצלחים – Cyclops

נתחיל מהסוף- חברת Cyclops, חברת אבטחת סייבר המבוססת AI, שעבדנו עימה בשנה האחרונה, הצליחה לגייס 6.8 מיליון דולר בגיוס ראשוני! אם היינו צריכים לשים אצבע על פרויקט שנהננו לעבוד עליו, ללא ספק המוצר והאנשים של חברת Cyclops יהיו בראש הרשימה. בכתבה זו נספר לכם קצת על המוצר ועל העבודה המשותפת ונחלוק איתכם חלק מההתרגשות המלווה אותנו בכל פעם שמוצר שאפיינו ועיצבנו מתקדם ומתפתח.

קצת על  חברת Cyclops

Cyclops, אשר נוסדה לפני כשנה, פיתחה פתרון אבטחתי לחברות כמענה לבעיית ריבוי הכלים, ההתראות והמשטחים שעליהם ארגון צריך להגן בכל רגע נתון. הפלטפורמה בנויה על ארכיטקטורת רשת אבטחת סייבר (CSMA), ומופעלת על ידי בינה מלאכותית, כך שצוותי האבטחה יכולים לשאול בפלטפורמה שאלות בשפה טבעית כדי לקבל תובנות לגבי הסביבה שלהם ולטפל באיומים, אירועי אבטחה ולהבין איפה הם לא מוגנים וחשופים.

המנגנון המרכזי של המערכת מבוסס על שורת חיפוש חכמה (Search GenAI) שניתן להכניס אליה שאילתא הנוגעת למצב המערכת מבחינת מערך האבטחה שלה ולקבל החלטות על בסיס תמונה רחבה של האיומים, החוזקות והחולשות שלה.

מנוע חיפוש אחד מתוחכם עם עיצוב נקי
דשבורד המאפשר לצפות במבט הציפור על כלל החולשות מכלל הכלים השונים המגינים על המערכת

היכרות ראשונית עם המוצר והחברה

הסטודיו שלנו, סטודיו סלנט איי די (Salant ID), החל את העבודה עם חברת Cyclops בסוף שנת 2022, כשהם פנו אלינו עם מספר מסכים בודדים מעוצבים, עם מערכת Design System קיימת ועם פרוטוטייפ בסיסי ביותר.

ראשית ערכנו מספר מפגשים על מנת לשמוע על המוצר, כיצד הוא פועל ומי המשתמשים שלו, מה הבעיות שקיימות במוצר עד כה ומה החוסרים אותם נצטרך להשלים. הוחלט ביחד בין הצדדים כי ראשית נטפל בקיים ומשם נמשיך הלאה. מתוך כך התחלנו לעבוד על המסכים בעזרת ה-Design System הקיים, וערכנו בו שינויים בו בהתאם.

עבודה גם על מסכים חדשים

אחרי שתיקנו את הבעיות בקיים, המשכנו לבנות ביחד עם אנשי Cyclops עמודי מערכת נוספים בהתאם לדרישה. ערכנו פגישות, הבנו מה נדרש, יצרנו טיוטות עליהן דנו ודייקו, חזרנו לעבודה ויצרנו תוצר מוגמר. דאגנו גם לייצר פרוטוטייפ עדכני על מנת לייצר דמו שניתן להציגו בסבבי גיוסי המשקיעים.

עובדים במרץ אצלנו במשרד על הפרויקט

מילות סיכום

העבודה המאומצת משתלמת! אנחנו נרגשים לשמוע כל פעם מחדש על חברות שעבדנו עימן שמצליחות לגייס כספים, שעושות אקזיטים, שגדלות ומתפתחות ובעיקר שמצליחות להתרומם ולהביא ערך לשוק עם מוצר שאנחנו עומדים מאחוריו.

Cyclops, רוצים לאחל לכם הרבה הצלחה בהמשך הדרך, אנחנו תמיד פה כדי לעזור בכל מה שתצטרכו ותמיד פה עם חיוך רחב על העבודה הטובה שנעשתה ושעוד תיעשה.

גם לכן ולכם יש סטארטאפ בתחילת דרכו? תפנו אלינו ונביא גם אתכם ליעד הרצוי!

Cyber Security, Cyclops, Protfolio, Seed founding

פוסטים נוספים שאולי יוכלו לענין…