גיבוש הצוות

פעילות גיבוש של הסטודיו – סדנת עציצים מבטון ב-Grayish & Co

יום גיבוש של צוות הסטודיו ב- "Grayish & co"

"Grayish & co" הוא סטודיו לעיצוב וסדנאות יצירה בבני ברק שמציע מגוון של סדנאות יצירה ו-DIY ליחידים, קבוצות ולמקומות עבודה.
אצלנו בסטודיו סלנט איי די אנחנו מאמינים שבמקביל לעבודה והעשייה, חשוב לפעמים לעצור את השגרה ולהקדיש זמן לכיף וגיבוש של הצוות.
בחודש ינואר האחרון יצאנו מהמסכים ונפגשנו כל חברות וחברי סלנט איי די בסטודיו "Grayish & Co" לסדנת יצירת עציצים מבטון, כדי ליהנות מקצת תרפיה ויצירה בעבודת יד.

אז מה יצרנו?

הסדנא ערכה כ-3 שעות ובה למדנו כיצד לייצר עציצים מבטון.
התחלנו משלב יצירת הבטון, המשכנו לבחירת צורת העציץ ויציקה לתבניות וכלים עם טקסטורות מיוחדות, המתנו בסבלנות שהבטון יתקשה ואז צבענו את העציצים ושתלנו בהם עציצים. (לפני העציץ הכנו גם נר קטן כדי שנגיע לעציץ מקצוענים). לאורך כל הסדנא נורית מ"Grayish & Co" ליוותה אותנו בהסברים ובאווירה כיפית ומלמדת. בסוף הסדנא חיכה לנו שולחן לארוחת ערב ונשנושים, כי איך אפשר לסיים על בטן ריקה:)

כולם עבדו בשיתוף פעולה, ממש כמו בעבודה המשרדית היום יומית שלנו. בגלל שהמשרד שלנו עובד בצורה היברידית- לא לכולם יצא להכיר את כל הצוות הרחב של הסטודיו, ולכן היה מאוד נחמד להכיר פנים מול פנים שותפים לעבודה שבדרך כלל מתקשרים איתם דרך המסכים בוואטסאפ, אימיילים וזומים.

מה למדנו בתהליך?

למדנו לעבוד בסבלנות ודיוק (לאזן חומרים עד שיצא המרקם האידיאלי לבטון), להתלהב מחוסר השלמות (כי לפעמים אי אפשר לדעת מה יצא לנו בסוף), ולשאוב אחד מהשני הרבה השראה (חלק יצרו עציץ שלא בדיוק כמו שתדמיינו).

והנה קצת תמונות מהסדנא כדי להמחיש כמה כיף היה:

אתר האינטרנט של סטודיו Grayish & Co בית לעיצוב וסדנאות יצירה www.grayish.co.il

Workshop, גיבוש, יום כיף, עציצים, צוות

פוסטים נוספים שאולי יוכלו לענין…