הגשות סיום קורס | חווית משתמש מתקדם | המרכז הבינתחומי IDC

אורח יקר (איזי), המתרגלת (גיל) , הכיתה המקסימה והמרצה שלהם בפקולטה לתקשורת במרכז הבינתחומי

שוב פעם הגשות סיום קורס הפעם במוסד אקדמי אחר…
המרכז הבינתחומי הרצליה – IDC Herzliya. הסמסטר קיבלתי הזדמנות להרחיב את המנעד וללמד קורס 'אפיון חווית משתמש למתקדמים' בפקולטה לתקשורת.

סטודנטיות וסטודנטים מוכשרים בשנה ב' שלומדים כיצד לאפיין, ליזום ולשפר מוצרים ושירותים דיגיטליים בעזרת תהליכי חווית משתמש וכמובן גם בעזרת מוטיבציה, סקרנות ונחישות רבה. גם פה חשבו הסטודנטים כיצד ניתן לזהות צורך או בעיה ולהציע שיפור יצירתי ומשמעותי ככל שניתן, קראנו לזה גם העצמת המשתמשים.
מבין הרעיונות שהוצגו
⭐ גישה מתקדמת לאפליקציה עבור מוקדי 106 בעיריות ומועצות מקומיות (במסגרת התחום המתפתח שנקרא ערים חכמות)
⭐ אתר מובייל עבור מופעי בוביזמר – Bubizemer בובי זמר בחוויה מעצימה התואמת את חווית המופע
⭐ ממשק דיגיטלי מתקדם למכונות ממכר משקאות וחטיפים
⭐ אפליקציה לניהול משמרות למלצרים שאופיינה בדיוק לצרכי המלצרים
⭐ אפליקציה עבור המכולת השכונתית כדי להפיח את הקסם והאותנטיות של המכולות השכונתיות גם בדיגיטל כחיזוק אל מול הסופרים הגדולים/רשתות המזון
⭐ אתר מובייל מתקדם עבור חנות מקומית לאביזרי רכב, להעניק טיפול אישי גם בפלטפורמה דיגיטלית, מאתגר אך אפשרי
⭐ אפיון לאתר מובייל חדש ומקיף עבור עמותת כנפיים של קרמבו כנפיים של קרמבו רשמי – Krembo Wingsהמאפשר להתנדב, לתרום, להכיר ולהצטרף לפעילויות

כיף לראות סטודנטים עם רוח יזמות ורצון לשפר ולהפוך את המרחב שלנו לטוב יותר, אחרי הכל הם אלו שיעשו זאת באמת בעוד כמה שנים כאנשי מקצוע, אז אם אלו האיכויות של כח העתודה, אני אופטימי ✨ עכשיו הגיעה העת לחזור ולהשקיע ביתר שאת בעסק ובלקוחות…שאולי טיפי טיפי הזנחתי בחודשים האחרונים 😉 .

🎥 בעקבות פוסטים כאלו, יוצא לא פעם ששואלים אותי, איך מתנהלים הדברים במהלך ההגשו? איך זה נראה כצופה מן הצד?
אז הפעם בעזרת צילומים מסוג Time lapse הנה שעתיים של הגשה שדחוסים להם ל-2 דקות. (בהמשך אעלה לפוסט גם דוגמאות לעבודות נבחרות של הסטודנטים)

❤️ תודה מכל הלב לאורחים Sharon Viente, Izzy Gadel, Naama Kruhשביקרו אותנו היום בהגשות, הגיעו עם המן טָבִין וּתְקִילִין ידע, תובנות ופידבקים ארוזים בנתינה אחת גדולה עבור הסטודנטים-יזמים שהציגו.

מימין: גיל (המתרגלת בקורס), שרון נעמה ואיזי (אורחים מהתעשייה) ואני (המרצה)

💙 תודה נוספת ל Noa Morag Yaar ולד"ר Oren Zuckerman מהמעבדה לחדשנות במדיה miLAB על ההזדמנות ללמד בפקולטה הסופר איכותית והמתקדמת. ותודה ענקית לעוזרת ההוראה המדהימה Gil Backalash שהיתה "עזר כנגדי" לאורך כל הקורס ועזרה לי לצלוח את נפלאות הפקולטה, נהלים וכמובן לדאוג תשומת לב מירבית לכל סטודנטית וסטודנט.

הגשות סיום קורס

פוסטים נוספים שאולי יוכלו לענין…