פלטפורמה חכמה לאיתור מועמדים לתפקיד

פלטפורמה חכמה לאיתור המועמדים המתאימים ביותר לתפקיד

חברת TaTiO (לשעבר Skillset), מציעה פלטפורמה חכמה לאיתור המועמדים המתאימים ביותר לתפקיד על ידי בדיקת יכולות ביצוע של מטלות מרכזיות בתפקיד – עוד לפני הראיון.הטכנולוגיה של החברה מבוססת על מבחנים סימולטורים חכמים ויוצרת מדד התאמה חדש ששם במרכז את צרכי המעסיק ואת כישורי העובד. הסימולציות של סקילסט מדמות את המשימות המרכזיות הנדרשות בעבודה ומאפשרות למועמד לחוות את התפקיד עוד לפני הגשת המועמדות. כך מתקבל תהליך מיון אובייקטיבי. שקוף ושיוויוני – מעסיקים ממיינים רק את העובדים הרלוונטים ומפחיתים את חוסר הוודאות לשני הצדדים.
הפיתוח של Skillset נולד מעבודת שטח ומחקר של  מייסדות החברה, מיה הובר ומור פנפיל, אשר ניהלו יחדיו את הפרויקטים הגדולים בארץ בתחום הגיוס וההשמה עבור אוכלוסיות מגוונות.החברה השתתפה בתוכנית האצה של 8200IMPCAT וקיבלה עד כה מימון מבנק הפועלים, הרשות הישראלית לחדשנות ותכנית האקסלרטורים הבינלאומית TechStars TLV.
באוקטובר 2022 שינתה החברה את שמה מ-skillset לTiTiO והצליחה לגייס 5.3 מיליון דולר כהשקעה ראשונית. החברה כיום פועלת בשוק הישראלי והאמריקאי ומספקת מועמדים איכותיים למעסיקים בתחום שירות הלקוחות, הבנקאות והביטוח.

כתבות נבחרות:

  • חברה: Tatio (בעבר Skillset)
  • תחום פעילות: HR-tech
  • אתר אינטרנט: www.tatio.io
  • פרויקט: פלטפורמה אינטרנטית להערכת יכולות עבודה על סמך ביצועים
  • שנת פרויקט: 2020
  • משך פרויקט: ליווי לאורך כל מחזור חיי המוצר
     

סימולציה לבחינת התאמה לתפקיד מנהל מחסן

בתקופת הקורונה, לא ניתן היה לבצע בחינות פרונטליות לבדיקת התאמה לתפקידי ניהול מחסן. בהתאם, אופיין ועוצב מבחן אינטראקטיבי (דסקטופ ומובייל), הכולל משימות לביצוע בהתאם לסביבת העבודה של מחסן. עם סיום המבדק יכול המשתמש לקבל את מידת ההתאמה שלו לתפקידי ניהול מחסן.

מסך תפקידים ומשרות

לאחר ביצוע מבחנים ומבדקים מקבל המשתמש רשימת הכוללת מגוון תפקידים המתאימים לו, כולל מידת התאמה לכל תפקיד. ככל שיתמיד במבדקים תתקבל תמונה מותאמת יותר עבורו. במידה ולא עבר מבדק עבור קטגוריה מסויימת, לא תוצג מידת התאמה וכן משרות רלוונטיות.

סימולציה לבחינת התאמה לתפקיד סוכן/ת מכירות

המבדק אופיין ותוכנן בהתאם למיומנויות הנדרשות לתפקיד סוכן מכירות. החלק השמאלי במסך הוא אזור המשימות, הנחיות ותזמון. החלק הימני, המשמעותי יותר במסך הוא רפליקה של מערכת CRM עימה נדרש הנבדק להתמודד ולתפעל.

מה בדיוק עשינו…

אפיון UX

אפיון מסכי מערכת בשתי פלטפורמות מרכזיות: דסקטופ וטבלט, ומתן מענה לתמיכה במובייל לפי הצורך

עיצוב UI

קונספט עיצובי חדש ובהתאם עיצוב כל מסכי המערכת החדשה

Design System

בניית Design System, מערכת דינמית של קומפוננטות ורכיבים המאפשרים אחידות ויעילות בהמשך העבודה.

תמיכה בצוות הפיתוח

עבודה שוטפת מול צוות הפיתוח ומתן מענה עיצובי לתמיכה ברזולוציות שונות