מערכת לניהול ביטוחים פיננסיים

מערכות לניהול ביטוחים פיננסיים

חברת Sapiens מעצימה את המגזר הפיננסי במיקוד על תחום הביטוח ומעבירה אותו לתחום הדיגיטלי בצורה חדשנית ומתקדמת. מגובה ב-40 שנות מומחיות בתעשייה, Sapiens מציעה פלטפורמת ביטוח רחבה, עם פתרונות נוחים ומהירים המאפשרים ללקוחות מעבר מהיר לצד הדיגיטלי. Sapiens מעניקה את שירותיה ליותר מ-600 חברות ב-30 מדינות ומציעה ביטוחים במגוון ענפים רחב, כגון ביטוחים לרכוש ותאונות עבודה.
בפרויקט זה עבדנו על שלושה מוצרים שונים בתוך החברה- IDIT ו-ALIS, בהם הוספנו מודולים חדשים למערכת קיימת ו-Stone River אשר בנינו אותה מחדש. במסגרת הפרויקט העברנו את המערכות ממערכות נייטיב בדסקטופ למערכות ווב, אפיינו מחדש מודולים קיימים וחדשים ועיצבנו מחדש את כלל המערכת שתתאים לתקופה.
כתבות נבחרות:
  • חברה: Sapiens
  • תחום פעילות: Insurance Managment Industry
  • אתר אינטרנט: sapiens.com
  • פרויקט: שדרוג ובניה של מערכות ניהול לביטוחים
  • שנת פרויקט: 2018-2021
  • משך פרויקט: שלוש שנים
     

מסך פוליסה

מסך בו ניתן לקבוע את התנאים של פוליסת הביטוח ביחס לרכבים השונים. בעמוש יש שימוש של תפריט ניווט צידי וכפתור הגשה בחלק העליון הימני של הרכיב המרכזי. ניתן לראות שדות עריכים של דרופדאונים לבחירה (Dropdowns) וכן שימוש בבחירה יחידה בין מגוון אפשרויות (Radio Buttons).

מסך פוליסות

מסך פוליסות מתוך המערכת בעיצוב שונה לשאר המערכות (מיתוג אדום). ניתן לצפות בטבלת מוצרי הביטוח והסטטוס שלהם. ניתן לבצע חיפוש ידני או להשתמש בחיפוש על פי מוצר, מספר פוליסה או סטטוס.

מסך אפליקציות

במסך זה ניתן לראות את ההתממשקות לאפליקציות השונות ואת סטטוס ההתקדמות, תוך אפשרות לשימוש בפלטור (filter) לנוחות המשתמשים. שימוש בפאנל צידי (side panel) על מנת להציג את המידע על כל אחת מהפוליסות.

דשבורד

דשבורד מתוך המערכת ALIS עם מגוון רכיבי מידע המעניקים הסתכלות מלמעלה על ההתנהלות הכוללת. בראש העמוד ניתן לראות קוביות אנליטיות (analytic breaks) המציגות מספרים אבסולוטיים חשובים. שאר העמוד מחולק לשלושה בלוקים כשכל אחד שם דגש על סוג מידע אחר- בשמאל הנתונים מדברים על חברים, באמצע על חשבונות ומימין מחולק לשניים- התראות והשקעות.

מסך שאילתות

מסך מתוך מערכת ALIS בו ניתן לייצר שאילתות ולבנות חוקיות על ידי משחק בשדות הפורמולה.

מה בדיוק עשינו…

מחקר UX

ניתוח מוצרים מקבילים בשוק הניהול הפיננסי, ניתוח הצרכים של משתמשי המערכת הקיימת

אפיון UX

אפיון מסכי מערכת בשתי פלטפורמות מרכזיות: דסקטופ ומובייל

עיצוב UI

קונספט עיצובי חדש והטמעה שלו במערכות השונות

Design System

בניית Design System, מערכת דינמית של קומפוננטות ורכיבים המאפשרים אחידות ויעילות בהמשך העבודה.

העברה לפיתוח

ריכוז וסידור כלל החומרים בהתאמה לדרישות הפיתוח