לפני כמה חודשים הושקה אפליקציה חדשה בישראל המובילה קו מגמה צרכני מעניין, FARMER הוא בעצם מקום מפגש בין מגדלים ובין צרכן סופי, בלי מתווכחים ובלי לוגיסטיקה יקרה ונצלנית.
קוראים לזה "חקלאות ישירה", מחברים בין צרכנים וחקלאים ללא מתווכים בדרך. במשך כמה חודשים היה לי הזכות והכבוד להוביל את את תהליכי ה-UX ומממשק המשתמש לאפליקציה יחד עם היזמים ולאפיין מחד אפליקציה נוחה למשתמשי הקצה עבור חיפוש משקים ותוצרת חקלאית ומאידך, לאפשר לעסקים (החלקאים) להקים באמצעות האפליקציה חנות אונליין בצורה קלה, נוחה וידידותית.

ניתן לראות על גבי מפת FARMER את כל המשקים שמוכרים ישירות לצרכן הסופי, וכל חקלאי יכול להעלות את המשק שלו במהירות, בלי עלות ובלי עמלות. המשק שעולה על המפה מציג את התוצרת הנמכרת, המחירים, שעות הפתיחה, ועוד. כך שהכל נוח, מאיר עיניים וקל להתמצאות. פירות, ירקות, שמן זית, ביצים, גבינות, דבש ועוד, את כל אלה תוכלו למצוא על המפה.

  • פרויקט הוא תהליך, בסרטון המצורף אומנם רואים את התוצר הסופי, אך תמיד כדאי להציץ גם בשלבים המוקדמים יותר בהם אופיינו מסכי האפליקציה, לכן החלטתי לשתף בדוגמאות לכמה מסכים שכאלו, עוד משלב האפיון.
  • פרויקט הוא גם בדר"כ לא One man Show, הוא עבודת צוות, ותמיד כיף לפרגן לשותפים המוכשרים בפרויקט, יחד איתי עבדה על האפיון ה-UX סתיו מורן לשם המוכשרת שמתמחה בנוסף גם במיקרוקופי,  עם סיום תהליך האפיון, מקל ההובלה עבר אל ערן גרינברג התותח מסטודיו ברונו שיצרו קו עיצובי נקי ורענן.
  • קישור לאתר www.farmerdirecto.com המציג מידע נוסף וכן קישורים להורדת האפליקציה לאייפון או אנדרואיד

פוסטים נוספים שאולי יוכלו לענין…