סיכומה של שנת 2023: 50 החברות הנחשקות בישראל – 12% מהן עבדו עם הסטודיו שלנו

אתר החדשות Mako בשיתוף אתר חיפוש העבודה Drushim.il יצרו סקר אינטרנטי פתוח לגולשים באינטרנט, בו הם מדרגים את החברות הישראלית במגוון של פרמטרים ולמעשה יצרו רשימה של 50 חברות ישראליות הנחשקות ביותר על ידי עובדים בשוק העבודה. מתוך 50 החברות שנבחרו, לסטודיו סלנט איי די (Salant ID) היה העונג לעבוד עם 12% מהם (6 חברות). בואו לשמוע קצת על שיתוף הפעולה שלנו עם החברות הללו ולסכם קצת ביחד מה היה לנו עד כה בסטודיו.

קישור לכתבה

קצת על חברת צים (ZIM) והעבודה המשותפת

צים שירותי ספנות משולבים (ZIM Integrated Shipping Services Ltd.) הינה חברת ספנות גלובלית הנסחרת בבורסה לניירות ערך בניו-יורק. ZIM פועלת בתחום התובלה הימית ונמנית עם עשרת החברות הגדולות בעולם לשינוע מכולות דרך הים. אתר החברה (zim.com) מאפשר לקהל לקוחותיה ביצוע הזמנות לשילוח מטענים במגוון איזורי סחר עולמיים, קבלת מידע עדכני לגבי לוח הפלגות, מעקב אחר משלוחים, מחשבונים שונים לחישוב עלויות שילוח ועוד מגוון שירותים דיגיטליים משלימים.

העבודה המשותפת שלנו עם חברת צים החלה בתחילת שנת 2022 במספר פרויקטים מצומצם וגדלה לאורך הזמן לפרויקטים נוספים. בסופו של יום, הפרויקטים עם החברה הגיעו לכל אחת מתתי העיסוק שלנו כסטודיו- החל ממחקר UX נרחב, דרך אפיון מסכים ועיצובם ועד לבדיקות משתמשים. תוצרי המחקר הנרחב שלנו היוו הבסיס להמשך תהליך שיפור האתר

לעמוד הפרויקט

קצת על חברת שטראוס מים (Strauss Water) והעבודה המשותפת

חברת שטראוס מים, מקבוצת שטראוס גרופ, עוסקת בפיתוח, ייצור ושיווק של מכשירי סינון, טיהור והגזה של מי שתייה. אתם בוודאי תכירו את המוצר העיקרי אותו היא משווקת תחת השם תמי4. החברה פועלת במדינות רבות, כגון ישראל, סין ואנגליה. שטראוס מים מובילה טכנולוגית בתחום פתרונות למי שתיה. בין הפיתוחים הטכנולוגיים שלנו נמנית טכנולוגית הטיהור פורצת הדרך MAZE המסירה מזהמים ולכלוך מהמים תוך שמירה על המינרלים החיוניים. כיום עוברת החברה טרנספורמציה לעולמות ה-IoT (Internet of Things) וכחלק מהתהליך מעניקה החברה אפליקציה המתחברת למכשיר מזיגת המים.

סטודיו סלנט איי-די מלווה את חברת שטראוס מים באופן שוטף משנת 2020 בעולמות האיפיון. ביחד עם הצוות של החברה, אפיינו את האפליקציה הראשונה וכן דשבורד פנימי לטובת החברה. כמו כן, אפיינו ובנינו ביחד עם הצוות גם את האפליקציה בגרסתה החדשה שיצאה לשוק בתחילת שנת 2023.

לעמוד הפרויקט

קצת על חברת ישראכרט (Isracard) והעבודה המשותפת

ישראכרט היא חברה ישראלית המציעה שירותים פיננסיים, לרבות הנפקת כרטיסי אשראי, שירותי סליקה, הלוואות, פתרונות אשראי ואפשרויות תשלום גמישות. במסגרת חברת הבת פרימיום אקספרס, ישראכרט מנפיקה וסולקת את כרטיסי המותג American Express בישראל.

העבודה המשותפת שלנו עם חברת ישראכרט התקיימה בשנת 2022, בה עבדנו על מערכת ניהול פנימית של החברה. המערכת בעצם מספקת מענה לעובדי חברת ישראכרט בעבודה היום-יומית שלהם, ומאפשרת לשירות הלקוחות להתחבר למידע על מנת לספק שירות נגיש וזמין עבור הלקוחות שלהם. כמו כן, המערכת מספקת הנחיות כיצד לפעול אל מול הלקוחות בנוהל סדור ואחיד. אנחנו השתלבנו באפיון ובעיצוב התהליכים השונים, בדגש על הצורך בהפיכתה למערכת אינטואיטיבית וקלה לשימוש, תוך הטמעה של שפת מיתוג חדשה.

לעמוד הפרויקט

קצת על חברת אמדוקס (Amdocs) והעבודה המשותפת

חברת אמדוקס הינה חברה מתחום הפינטק המספקת תוכנות ושירותים לחיוב לקוחות וניהול קשרי לקוחות. אמדוקס היא אחת מהחברות המובילות בתחומה והיא פרושה במגוון של מדינות, בהן ישראל, הודו, ארה"ב, קפריסין וברזיל.

את החברה סטודיו סלנט איי-די מלווה כבר משנת 2016 במגוון של דרכים- מנהל הסטודיו, אודי סלנט, העביר סדנה לצוותים בחברה בנושא פרוטוטייפים (Prototyping). בנוסף, אנחנו מלווים אותם בשירותי outsourcing בתחומי האיפיון והעיצוב וכן גם מלווים אותם בייעוץ חוויית משתמש (Strategic UX) במוצרי הגנת סייבר (cyber security), מכירות גלובליות (E-commerce) ופרוטוטייפים לבדיקות משתמשים. מעבר לכך, אנחנו מעניקים להם גם שירותי השמה.

קצת על חברת גוגל (Google) והעבודה המשותפת

אין צורך להרחיב יותר מדי על חברת גוגל, אחת מהחברות הגדולות בעולם, עם סניפים הנפרשים בכל רחבי העולם, וגם כאן בישראל. לחברה מגוון של מוצרים, החל מהשירות הבסיסי ביותר של מנוע חיפוש (Google search), דרך שירותי מייל (Gmail) ועד לשירותים נוספים כגון google shopping המאפשר להשוות מוצרים מכל מיני חנויות ולבצע קניה חכמה יותר. החברה חולשת כמעט על כל תחום הקשור לחוויית הגלישה האינטרנטית.

את גוגל אנחנו מלווים תקופה ארוכה- החל מתוכנית המנטורינג של החברה בה אודי סלנט לוקח חלק פעיל זה שנים רבות, ודרך פרויקטים בתוך החברה עצמה. כיום אנחנו מנהלים עימם שיתוף פעולה במוצר Google Shops העוסק בתחום ה-E-commerce.

קצת על חברת פלייטיקה (Playtika) והעבודה המשותפת

חברת playtika עוסקת בתחום הגיימינג (gaming) ובונה משחקי רשת במגוון של נושאים למגוון של קהלי יעד בכל העולם. לחברה 13 סניפים ברחבי העולם, כשהסניף המרכזי שלה נמצא בישראל.

סטודיו סלנט איי-די העביר סדנה (workshop) לעובדי החברה שעסקה בכל תחומי אפיון ועיצוב חוויית המשתמש (UX&UI Design), בדגש על תחום ה-Data Driven Design ומבדקי שמישות. הסדנה חולקה למספר חלקים ומטרתה לייצר בסיס יציב אצל עובדי החברה ליצירה של מבדקי שמישות למוצרי החברה.

אם מעניין אתכם הסדנה, יכולים להיכנס לכתבה זו לקרוא עליה קצת או ליצור עימנו קשר

מילות סיכום

כיף לראות כמה לסטודיו שלנו יש מקום בחברות המובילות בשוק. שמחים לעבוד עם חברות נחשקות אלו שמהוות את הבסיס להייטק הישראלי ומצפים לעבודה נוספת איתם! כמובן שאנחנו תמיד פתוחים לשמוע מחברות חדשות, גם אם הן ברשימת הנחשקות וגם אם לא. תמיד נהנים לעבוד על נושאים חדשים ומגוונים שמעוררים בנו עניין. אז אם אתם חברה בתחום הסייבר, בתחום הפיננסים או מכל תחום אחר- דברו איתנו ונראה איך אנחנו מקדמים את המוצר שלכם שלב אחד קדימה.

גם אתם רוצים לעבוד איתנו? נשמח לעבוד איתכם גם כן!

50 החברות המובילות, Mako, Strauss Water, ZIM, אמדוקס, גוגל, ישראכרט, פלייטיקה

פוסטים נוספים שאולי יוכלו לענין…