מערכת לSMB להגנת סייבר מפגיעות בקמפיינים שיווקיים באינטרנט

פלטפורמת דסקטופ ומובייל להגנה על קמפיינים שיווקיים

CHEQ מפתחת מערכות המגנות על מערכי שיווק ומכירות, אתרים, סחר מקוון ודאטה, מפני בוטים, משתמשים מזויפים והונאות. בפלטפורמה של CHEQ משתמשים למעלה מ-50,000 אתרי אינטרנט ברחבי העולם. החברה שואפת לשלש את פעילותה במהלך שנת 2022 בשווקים המרכזיים בהם פועלת: צפון אמריקה, אירופה ודרום מזרח אסיה.

מערכת ClickCease של חברת CHEQ חוסמת תנועה מזיקה מלחיצוות על מודעות בגוגל, רואה מודעות פייסבוק בזמן אמת ודואגת שלא ייעשה נזק לתקציב הפרסומות של המשתמש. המערכת חוסמת מתחרים, שונאי המותג, בוטים, טעויות בהקלקה וclick farms.

המערכת מנטרת את האתר של המשתמש ועוקבת על כל אחד מהמבקרים שנכנסים אליו 24/7. הניטור כולל את כלל מקורות התנועה שבתשלום, וכוללת מודעות של גוגל, פייסבוק, אינסטגרם, בינג (מייקרוסופט), יוטיוב ומסנג'ר.

כתבות נבחרות:

בפברואר 2022, גייס הסטארטאפ CHEQ  סכום של 150 מליון דולר לפי שווי של מעל למילארד דולר, ובכך הפך ליוניקורון והצטרף לרשימה מכובדת של יוניקורנים שנולדו בשנת 2022.

  • חברה: CHEQ
  • תחום פעילות: Cyber Security
  • אתר אינטרנט: cheq.ai
  • פרויקט: מערכת לדסקטופ ולמובייל למערכות SMB להגנת סייבר מפגיעות בקמפיינים שיווקיים באינטרנט
  • שנת פרויקט: 2021-2022
  • משך פרויקט: ליווי לאורך כל מחזור חיי המוצר
     

דשבורד

המערכת מאפשרת לנהל כמה מוצרים מבית CHEQ. מעבר בין המוצרים מתבצע באמצעות ממשק הניווט הצידי. במסך מוצג הדשבורד (Dashboard) המרכזי של המוצר Paid Marketing. הדשבורד הינו דשבורד אנליטי ומציג נתונים וביצועים של דומיין ספציפי או לכל הדומיינים גם יחד, וכן מכיל נתונים כמו: כמות קליקים, סוגי איומים, ניהול קמפיינים ועוד.

מסך אינטגרציות

כדי להפעיל את מערכות ההגנה, יש קודם לכן להתחבר לאחת או יותר מהמערכות לניהול קמפיינים או אנליטיקה. המסך מאפשר בנוסף להתחברות לקבל סטטוס עבור כל אינטגרציה שבוצעה. הדבר בא לידי ביטוי בחיבור ובניהול פלטפורמות שונות כגון גוגל, מטא, מייקרוסופט ולינקדין אל המוצר.

מסך הגדרות

מסך ההגדרות (Account Settings) מחולק לחמש קטגוריות באמצעות טאבים אופקיים, בטאב המוצג בדוגמה (Billing), המאפשר ניהול ועריכה של חשבון המשתמש: פרטי תשלום, תכנית, לוגו, ניהול דאטה ועוד.

מה בדיוק עשינו…

מחקר UX

ניתוח מוצרים מקבילים בשוק הגנת סייבר, ניתוח הצרכים של משתמשי המערכת הקיימת

אפיון UX

אפיון מסכי מערכת בשתי פלטפורמות מרכזיות: דסקטופ וטבלט

עיצוב UI

קונספט עיצובי חדש ובהתאם עיצוב כל מסכי המערכת החדשה

Design System

בניית Design System, מערכת דינמית של קומפוננטות ורכיבים המאפשרים אחידות ויעילות בהמשך העבודה.