פלטפורמה לקידום התחדשות עירונית דיגיטלית

מביאים את תהליך ההתחדשות העירונית לקדמת הבמה

Welcome by Gindi היא פורטל מבית האחים מנור וכפיר גינדי (Gindi TLV) שבאה לשנות מהיסוד את תחום ההתחדשות העירונית, תוך שימוש בפלטפורמה חדשנית שמטרתה לזרז תהליכים, להתאגד בקלות, לשמור על שקיפות מלאה בתהליך ולשמש גורם אמין ובלתי תלוי שיהיה בצד של הדיירים. המערכת מנגישה את כל השחקנים הנדרשים במגרש- עורכי דין ויזמים ומביאה הליך תחרותי ייחודי בו עורכי הדין והיזמים נלחמים על בעלי הדירות ולא להפך.
אנחנו בסטודיו לקחנו חלק מהשלב הראשוני של גיבוש הרעיון, דרך איפיון ועיצוב מסכים, ולאורך כל חיי המוצר. בחודש פברואר 2023 הושק לראשונה המוצר בפיילוט בעיר רחובות ומאז הוא צובר לקוחות רבים הלוקחים חלק במערכת הדיגיטלית החדשנית. אנחנו עובדים בצורה צמודה ויש עוד למה לחכות. מעבר למערכת של צד הלקוח שעבדנו עליו גם בגרסת דסקטופ וגם בגרסת מובייל, יצרנו עבור הפלטפורמה מערכת CRM לניהול של כלל המשתמשים ומתן כלים מתקדמים לניהול נכון ושוטף שלהם.
  • חברה: Welcome by Gindi
  • תחום פעילות: התחדשות עירונית
  • אתר אינטרנט: welcomebygindi.com
  • פרויקט: מערכת ניהול התחדשות עירונית
  • שנת פרויקט: 2021-2023
  • משך פרויקט: כשנתיים וחצי
     
מסכי מערכת

מסך ראשון לפתיחת פרויקט

מסך הנותן חשיבות לנראות ולהקללת התהליך למשתמש על ידי שימוש בעיצוב נקי עם נגיעות צבע קלות, ותחימה של הפעולות בעמוד לתוך פופאפ מרכזי. על מנת להירשם למערכת, על המשתמש להירשם עם מספר הטלפון שלו וקבלת קוד אימות ולא בשם משתמש וסיסמה כפי שהיה נהוג בעבר.

תהליך פתיחת פרויקט- שלב נתוני הפרויקט

המשתמש צריך למלא פרטים יבשים שלא דורשים ממנו בירורים וחשיבה, זאת על מנת לקדם אותו הלאה בתהליך בצורה החלקה ביותר. המשתמש ממלא את הפרטים בטופס שלבים (wizard או stepper) ומתקדם ביניהם עד לסיום התהליך.

מסך פנימי של נציגות בניין לניהול מסמכים

במסך זה יכולה נציגות הבניין לעקוב אחר העלאת המסמכים הנדרשים, לנטר בעלי דירות שאינם מבצעים את הנדרש ומעכבים את התהליך ולשלוח תזכורות.

קונספטים שנבחנו…

לאחר שלב האפיון, טרם התחיל תהליך המיתוג למיזם החדש. בהתאם, תהליך העיצוב התרחב לשם יצירת כיוונים שונים לממשק המשתמש של המערכת, בעזרת מגוון הקונספטים שעוצבו, ניתן היה להתניע תהליך מיתוג ממוקד למיזם שכולל שפה אחידה למערכת ולחומרים השיווקיים ולאתר האינטרנט.

מה בדיוק עשינו…

מחקר UX

ניתוח מוצרים מקבילים בשוק התחדשות עירונית, ניתוח מעמיק לכלל סוגי הפרסונות השונות במערכת

אפיון UX

אפיון מסכי מערכת בשני צירים: מערכת לקוח B2C (דסקטופ ומובייל) ומערכת תפעולית CRM (דסקטופ)

עיצוב UI

יצירה של מגוון קונספטים ובחירה של קונספט יחיד ועיצוב כלל מסכי מערכת הלקוח לדסקטופ ומובייל

Design System

בניית Design System, מערכת דינמית של קומפוננטות ורכיבים המאפשרים אחידות ויעילות בהמשך העבודה.

ניהול פרויקט ועבודה מול פיתוח

עבודה צמודה מול צוות הפיתוח, הכוללת ניהול משימות ותעדופם.